190

Web Sitesi : www.tokatkizogrenciyurdu.com

Kurumsal

Kayıt Kabul İşlemleri

Devamı

Yurt Kuralları

Devamı

Yurdun Konumu

Yurdumuz şehir merkezinde olduğu için ulaşım sorunumuz bulunmamaktadır. Yaya olarak Minübüs duraklarına 1 dk., TIP FAKÜLTESİ, DİŞ FAKÜLTESİ , Üniversite hastanesine ve bankalara 1 dk yürüme mesafesi uzaklıktadır. Ayrıca terminal- yurt arası servis ücretsiz verilmektedir.

Devamı

Tarihçe

Kız Öğrenci Yurdu ; 20 Şubat 2012 tarihinde Leyla DOĞAN tarafından kurulmuş ve İşletme Müdürlüğünüde yine kendisi yürütmektedir.

Devamı

Hizmetlerimiz

Güvenlik Hizmetleri

Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla 7/24 saat güvenlik görevlilerimiz tarafından yurt girişinde parmak izi okuyuculu geçiş sistemi ile gerekli kontroller yapılmakta ve kapalı devre kamera sistemi ile izlenmektedir. Olası yangınlara karşı koruma önlemleri alınmıştır. Muhtemel bir yangına karşı can ve mal kaybının azaltılması için gerekten tüm önlemler ve bu önlemlerin uygulanması konusunda tüm personelimiz sürekli bilgilendirilmektedir.Ayrıca Sağlık Bakanlığı Onaylı " İlk Yardım" eğitimi almış sertifikalı personelimiz acil durumlarda hizmet vermektedir.

Devamı

Temizlik ve Kat Hizmetleri

Haftanın yedi günü kat görevlilerimiz temizlik hizmetlerini yerine getirmektedir. Odalarımız pazartesi ve perşembe günleri , ortak kullanım alanları Banyo – Wc - Koridor ve merdivenler günlük temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Binanın genel temizliği ile özel görevli ilgilenmekte, ayrıca; diğer temizlik elemanlarını denetleyerek koordineli bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Devamı

İnternet Hizmetleri

Bina içinde her yerden wireless (kablosuz internet) kullanılması mümkündür. Ayrıca laptopu olmayan öğrenciler için bilgisayar salonu öğrencilerin ücretsiz hizmetindedir.

Devamı

Etüd ve Kütüphane

Çalışma salonlarımız sayesinde öğrenci arkadaşlarımız evlerinin rahatlığında bir ortamda çalışma imkanının yanı sıra, ders çalışmak için farklı yerler aramak zorunda da kalmayacaklardır. Etüd odalarımız geniş ve çalışmaya uygun şekilde hazırlanmıştır.

Devamı

Ürünlerimiz

Tek Kişilik Oda

Tek Kişilik Oda

0,00TL | Tek Kişilik Oda

Üç Kişilik Oda

Üç Kişilik Oda

0,00TL | Üç Kişilik Oda

İki Kişilik Oda

İki Kişilik Oda

0,00TL | İki Kişilik Oda

Video Galerisi

Tokat Doğa Yükseköğrenim Kız Yurdu- Nurseli İDİZ

Tokat Doğa Yükseköğrenim Kız Yurdu- Nurseli İDİZ

Yorumlar

YORUM GÖNDER